2013/06/24

Grześ, Wołowiec - Tatry Zachodnie


W sobotnie popołudnie wybrałem się z Lidką, Maćkiem oraz Natalią w Tatry Zachodnie , wcześniejszy plany był przejście kawałek Orlej Perci, lecz pogoda była w kratkę więc nie ryzykowaliśmy i pojechaliśmy do Doliny Chochołowskiej.
Nocleg mieliśmy zapewniony w schronisku na Polanie Chochołowskiej na podłodze. Cena podłogi to 20zł + 3zł za materac i koc, od razu przestrzegam że trzeba brać dwa koce na jedną osobę ponieważ są bardzo małe. Następnego dnia wstaliśmy bardzo wcześnie i wyruszyliśmy na szlak, trasa wyglądała następująco:
Schronisko na Polanie Chochołowskiej - Grześ - Rakoń - Wołowiec - Jarząbczy Wierch - Kończysty Wierch - Trzydniowiański Wierch - Siwa Polana.
Trasa bardzo widokowa, można było spotkać na szlaku kozice i świstaki, widoki dopisywał od strony słowackiej, strona polska była głównie w chmurach.

 

 
12 komentarzy:

 1. no wreszcie, a gdzie śledzik?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli chodzi Ci o ślad z GPS to jest w prawym menu "Wikiloc - turystyka górska"

   Usuń
 2. Zdjęcia ciekawe,dobrej jakości,uczestnicy wyprawy są uchwyceni przez obiektyw,kozica również,ale gdzie jest świstak...?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świstak jest rozmazany na zdjęciu, więc zdjęcie zostało skasowane.

   Usuń
 3. Czyżby ten świstak był tak sprytny, że nie pozwolił się sfotografować..? A może jednak to nie był świstak..??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardziej mój brak przygotowania aparatu do zrobienia zdjęcia świstakowi.

   Usuń
 4. Marian nienawidze was za to I jednoczesnie zapowiadam ze za rok w sierpniu wracam do polski i od razu planuj jakis wyjazd tutaj nie bylem jeszcze w jakis konkretnych gorach bylem w gorach skalistych ale jechalem z wycieczka to nie to samo ale mowie serio w sierpniu wracam!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obyś dotrzymał słowa, bo mi brakuje wariata w górach ;)

   Usuń
 5. Znakomita fotorelacja. Świetne zdjęcia, aż chce się tam wyjechać.

  OdpowiedzUsuń